Více než deset věží, vysílající signál 5G, bylo v posledních dnech zapáleno ve Velké Británii. Za útoky stojí občané, podle kterých 5G způsobuje šíření koronaviru. Toto podezření posiluje i fakt, že signálem 5G plně pokryté první město světa byl čínský Wu-han, považovaný za ohnisko pandemie.
Podívejte se video z přednášky profesora Dr. Thomase Cowana (video jsme opatřili českými titulky).
Celé video z přednášky Dr. Thomase Cowana
Desítky útoků na věže 5G
Útoky na věže 5G začaly v Británii minulý týden v Liverpoolu a Birminghamu. Videa z útoků jsou každý den sdílena na sociálních sítích. Občané jsou přesvědčeni, že se virus, nebo něco jemu podobné, šíří signálem 5G.
Video, na kterém žena brání zaměstnancům telekomunikační společnosti při instalaci 5G zařízení sdílelo takřka 2,5 milionů uživatelů.
Revoluce nese smrt?
Nová převratná síť 5G je v těchto měsících masivně zaváděna všude na světě, do vesmíru satelity jsou vypouštěny na šíření signálu.
Podnikatel Elon Musk (SpaceX, PayPal, Tesla) dostal uprostřed karantény povolení od americké Federální komunikační komise (FCC) vypustit do vesmíru 12 tisíc satelitů na vysílání signálu 5G.
Do boje proti se 5G zapojují i celebrity. Herec Woody Harrelson (Larry Flint, Takoví normální zabijáci…) říká, že technologie 5G může mít vliv na epidemii koronaviru.
Na Instagramu sdílel Harrelson studii Washington State University s názvem „Význam 5G v epidemii Koronaviru ve městě Wu-han v Číně“.
5G vyvolává ten virus?
Objevují se i úvahy, že došlo k záměrné záměně za virus, a látku, kterou vylučují lidské buňky bránící se záření. Velkým zastáncem této teorie ja například spisovatel David Icke, profesor Thomas Cowan mnoho dalších.
Vazba mezi 5G a koronavirem není opřena o žádné důkazy. Právě tak ale nebyly provedeny patřičné výzkumy vlivu záření 5G na lidský organismus.
Telekomunikační společnosti tvrdí, že je záření 5G bezpečné, společnosti facebook, twitter a youtube blokují zmínky a články o vazbě 5G a koronaviru. Mainstreamová média je označují za konspirační teorie.
Síť 5G byla podle oficálních zdrojů úspěšně testována v jižní Koreji během zimních olympijských her. Tato země má přitom v boji proti epidemii koronaviru uspokojivé výsledky.