Maďarský parlament schválil před pár dny přelomovou novelu zákona, která zakazuje úřední registraci změny pohlaví. Transgenderové osoby tak podle dokladů zůstanou buď muži nebo ženami, tedy jak se narodili.
Jde o zásadní zákon KONTRA, protože ideologie transgender je jedním z pilířů neomarxistické (neoliberální) doktríny Evropské unie, a důležitým aspektem “genderové války”, jejíž “biblí” je Istanbulská smlouva.
V České republice hájí tuto stranu barikády pod vlajkou Istanbulské smlouvy Pirátská strana, Zelení a další extremistické strany, které se díky podpoře snadno ovlivnitelných mladých lidí derou do politického středu a vytlačují z něj tradiční konzervativní hodnoty.
Změna pohlaví jako zbraň
Lidé, kteří se nechali operativně změnit z muže v ženu či naopak, dosud mohli v Maďarsku, které je od roku 2004 členem Evropské unie, nechat si změnit pohlaví i úředně. V České republice je to dosud také tak.
Kvůli rostoucími tlaku neziskových trangenderových skupin, štědře dotovaných z fondů Evropské unie, však roste počet dětí a dospělých, kteří si chtějí nechat změnit pohlaví. Jde o masivní, dramatický trend, který je zatím nebezpečný spíše dynamikou, než množstvím.
Transgender: Klíč do srdce systému
V České republice v roce 2012 doporučila odborná komise k operaci 12 lidí, v roce 2019 už do bylo 150 lidí.
Za necelých deset let tak u nás vzrostl počet lidí, kteří si chtějí nechat změnit pohlaví více než desetinásobně. Přesto jde o zcela okrajovou skupiny, jejíž zájem je však povýšen na globální ideologii. Operace navíc hradí pojišťovny a mají o ně velký zájem střediska plastické chirurgie. “Proměnu” provází dramatická konzumace hormonálních léků.
“Jde jednoznačně o výsledek tlaku neziskových organizací, kteří se zaměřují i na děti,” řekl deníku Arfa zdroj dobře obeznámený se situací. “Motivací je pro mladé lidí často jen jakýsi zvědavost, jaké to je. Dopady na jejich psychiku jsou však devastující.”
Tam a zase zpátky
Počet dětí a mladistvých, kteří se kvůli změně pohlaví obracejí na odborníky, v Česku výrazně vzrostl. V minulosti se přitom prakticky žádné případy transdětí nevyskytovaly. Počty dramatickou rostou všude tam, kde působí příslušné neziskové organizace.
Roste i počet lidí, kteří si nechají změnit pohlaví zase zpátky – byť již za cenu neplodnosti. U nás je jedním z nich Diana Polyaková, bývalý řidič tramvaje Gabriel Polyak, který po operaci žaluje lékaře kvůli změně pohlaví o 17 milionů korun.
Maďarsko – budoucnost Evropy?
Maďarský premiér Viktor Orbán po opětovném vítězství ve volbách zahájil projekt „nové kulturní éry“, zaměřený na podporu křesťanských a tradičních hodnot. Drtivého volebního úspěchu dosáhl mimo jiné proto, že postavil mimo zákon neziskové organizace (například Sorosův Open Society Fond).
Maďarský parlament již přijal usnesení proti takzvané Istanbulské úmluvě a vyzval vládu, aby nepokračovala v její ratifikaci. Istanbulská smouva je klíčovým projektem genderového hnutí a jakousi “biblí neomarxismu”.
Genderový Mein Kampf
Základem Istanbulské smlouvy je ideologie genderismu, která po falešnou vlajkou “boje za rovnost pohlaví” likviduje tradiční hodnoty a mužskou část populace. Bývá přirovnávána k fašistické ideologii.
Už v říjnu 2018 například maďarská vláda zakázala univerzitám vyučovat obor genderová studia s odkazem, že jde o “ničivou ideologii”.
Děti pod tlakem
Novelu, podle které má být v matrice a v dokladech totožnosti uvedeno „biologické pohlaví založené na zrození a genomu“, přijali maďarští poslanci poměrem hlasů 134 ku 56, čtyři se zdrželi.
Množství dětí s poruchou sexuální identity neroste jen v Česku. Loni navštívilo britskou Gender Identity Developement Service (GIDS) v Londýně 3 tisíce dětí, meziročně o 30 procent víc. Přitom ještě v roce 2009 měla tato klinika jen 97 dětských a mladistvých klientů.
Podobný vývoj lze sledovat i v USA. První kliniku zaměřenou na genderovou identitu pro děti a mladistvé otevřeli v Bostonu v roce 2007. V roce 2015 už bylo v Severní Americe na 50 podobných klinik.