ARFA.cz – Argumenty & Fakta

To snad ne! Pirátská strana udala český parlament v Bruselu. Bonzácká dohra volby Rady České televize – a dokonce DVAKRÁT! Ozývají se hlasy o svazácích a Hitlerjugend

Europoslanec Marcel Kolaja (Pirátská strana) udal v Bruselu hned dvakrát volby nových radních České televize. Noví radní (Lipovská, Xaver Veselý a Matocha) byli před pěti dny zvoleni do funkcí parlamentem ČR.



https://www.ARFA.cz/wp-content/uploads/2020/03/Babiš-Zdechovský-Peksa-vlastizrada-Hohlmeierová-.mp4
VIDEO. “Jsou to udavači,” uvedl premiér Babiš na adresu české Pirátské strany, čímž zmírnil svůj výrok o vlastizrádcích. Záběry jsou z příjezdu kontrolního komanda v čele s revizorkou Hohlmaierovou, dcerou Franze Josefa Strausse

Volba radních České televize přitom byla zcela čistá, demokratická, bez sebemenšího náznaku pochybností. Je vnímána jako očistná, protože noví radní mohou přispět k odpojení České televize od politických vlivů.

Europoslanec Kolaja

ČT dnes vykonává takřka již agitační činnost, a to (podle mnohých odborníků) ve prospěch právě Pirátské strany a na ni napojené agitky Milion chvilek, TOP 09, Evropské unie a dalších.

Není jasné, jak může EU volbu nových radních následně ovlivnit. Pravděpodobně jde jen o vyvolání vzruchu a potíží.

Podle posledních průzkumů je Pirátská strana třetí, na paty jí šlape ČSSD a SPD. Suverénně první je hnutí ANO s rekordními 34 procenty podpory.


loading…

Udal nás pro jistotu dvakrát

„Podnikl jsem kroky, aby komisařka, která je odpovědná za svobodu a nezávislost médií, přišla vysvětlit, co dělá pro to, aby byla média svobodná a bez náhubku. Jsem skutečně zvědavý, jak se k tomu tato komisařka postaví,“ napsal Kolaja na sociální síti Facebook s tím, že příslušnou komisařkou Evropské unie je Češka Věra Jourová (za ANO).


Poslanec Pirátské strany se chlubí svým udáním (Facebook)

Krátce po prvním udání přišlo druhé. Rychlost s jakou pirátští poslanci udávají český parlament nebo českého premiéra je pozoruhodná.

Pirátská internacionála

Aktivista Kolaja, IT specialista z Moravské Třebové, byl zvolen do Evropského parlamentu v roce 2019 spolu se soudruhy Mikulášem Peksou a Markétou Gregorovou. Jsou členové frakce Zelených.


Česká pirátská strana v Evropském parlamentu. Zleva Kolaja, Gregorová, Peksa. Zcela vpravo je jejich německý kamarád Patrick Breyer (Piratenpartei Deutschland)


Část politického spektra považuje Pirátskou stranu za placené udavače Bruselu, a to včetně prezidenta Miloše Zemana a premiéra Babiše. Poslanci Evropského parlamentu Peksa z Pirátské strany a Zdechovský z Lidovců jsou udavači,” uvedl nedávno premiér Babiš.


Kolaja vstoupil do Pirátské strany rok po jejím založení v roce 2009. Již následujícího roku se stal spolupředsedou nadnárodní Pirátské internacionály, která vznikla v roce 2010 v Bruselu.



S anarchisty v čele

Funkci předsedy s Kolajou tehdy sdílel švýcarský muslim Saouli. Kolaju ve funkci později nahradila kanadská anarchistka a feministka Bailey Lamonová, přezdívaná “Rudá Baily”.


Česká krajně levicová Pirátská strana je považována za základnu levicově zaměřených mladých Evropské unie v Českém parlamentu.





Tak transparentní, že nejsou vidět

Europoslanec Kalaja podal stížnost ve výboru Evropského parlamentu CULT, do kterého spadá nezávislost a svoboda médií. Výboru předsedá Němka Sabine Verheyen (CDU).

„Na základě mého podnětu se bude výbor dále zabývat situací kolem voleb do Rady ČT. Výbor si vyžádá další informace v této záležitosti nejen od Komise, ale i od Skupiny evropských regulačních orgánů pro audiovizuální mediální služby (ERGA),“ uvedl Kojala, který se zabývá cenzurou internetu a “transparentností”.

Stránky výboru CULT jsou tak transparentní, že na nich nelze Kolajovo udální dohledat. Stejně neprůhledné jsou i zmiňované stránky ERGA



Z oddanosti unii až mrazí

Měsíční plat takřka půl milionu korun, který berou poslanci Evropského parlamentu a pocit důležitosti, jistě dokáže divy. Z oddanosti Pirátské strany německému projektu Evropské unie však až mrazí.

„Mít politiku založenou na bonzáctví a udavačství, tak to je unikum jen Pirátské strany. Někdy si kladu otázky, jak by se tito političtí svazáci chovali v době protektorátu? Kolik lidí a za co by byli schopni poslat na šibenici?” přemítá poslanec českého parlamentu Zdeněk Ondráček (KSČM).




Ozývají se hlasy, přirovnávající absolutní oddanost Pirátské strany k ideálům německého projektu Evropské unii k nadšení členů Hitlerjugend. Tomu však sami nevěříme, že by to bylo až tak vyhrocené.

Tzv. Hitlerjugend byla mládežnická organizace NSDAP, která existovala od roku 1922 do roku 1945 a působila i v Československu (měla cvičiště v parku na Kampě). Byla určena pro chlapce a dívky ve věku 14–18 let. Někteří experti ji popisují slovy “něco mezi svazáky a Antifou”.


“Věřte, že mě z toho jímá až úzkost v jaké době to žijeme a co jsou někteří schopen udělat proti své zemi,“ okomentoval Ondráček Kolajovy aktivity.