Databáze téměř 2 milionů registrovaných členů Komunistické strany Číny odhaluje, jak se komunistický vliv dostává k dodavatelům zbraní, bankám a farmaceutických společností Big Pharma. Boeing, Airbus, AstraZeneca, Pfizer, Rolls-Royce, HSBC a mnoho dalších společností je pod kontrolou Číny.
Byl zveřejněn utajený registr obsahující seznam téměř 2 milionů členů Čínské komunistické strany, který odhaluje členy, kteří jsou usazeni po celém světě, včetně korporací v USA a Velké Británii.
“Jde o první také únik svého druhu na světě,” uvedla o víkendu televize Sky News.
Tato vazba ještě zesílí, pokud se dostane k moci kandidát na prezidenta USA Joe Biden. Levicově feministická skupina (Kamala Harris jako prodloužená pazoura Hillary Clintonové), která ho řídí, má s Čínou až devótní vztah a udělá všechno, co se jim řekne.
Databáze též naznačuje odpověď na otázku, “kdo stojí za právě probíhající údajnou pandemií”. Čína má své zástupce na vlivných postech v největších farmaceutických firmých jako Pfizer, nebo AstraZeneca. Tyto firmy dodávají vakcíny proti údajné pandemii do celého světa za stovky miliard dolarů.
“Pozoruhodné na této databázi není jen to, že odhaluje lidi, kteří jsou členy komunistické strany a kteří nyní žijí a pracují po celém světě. Databáze zvedá víko nad tím, jak strana funguje za prezidenta a předsedy Si Ťin-pchinga,” pokračovala.
„Pobočky komunistické strany Číny byly zřízeny uvnitř západních společností, což umožňuje infiltraci těchto společností členy KS. Tito lidé, pokud jsou vyzváni, jsou odpovědní přímo komunistické straně, předsedovi, samotnému prezidentovi,“ dodala televize Sky News.
Seznam odhaluje vliv čínského komunismu po celém světě, včetně společností jako Boeing, bank jako HSBC, výrobců automobilů jako Jaguar a Rolls Royce a farmaceutických společností AstraZenecca a Pfizer, které vyvinuly americké vakcíny COVID-19.
Někteří členové strany museli přísahat, že „budou chránit tajemství strany, budou jí věrni, budou tvrdě pracovat, celý život bojovat za komunismus… a nikdy stranu nezradí“.
Únik databáze údajně poskytl „nevládní zdroj“ Meziparlamentní aliance pro Čínu (IPAC), která informace předala novinářům.
“Zveřejnění databáze má vytvořit tlak na globální společnosti, které podle všeho nemají žádný plán na ochranu svého duševního vlastnictví před krádeží, před ekonomickou špionáží,” uvedla Meziparlamentní aliance pro Čínu (IPAC) ve svém stanovisku.
Odhalení je obzvláště znepokojivé pro USA vzhledem k tomu, že desítky demokratů a dokonce i někteří republikánští guvernéři se v posledních letech spolčili s komunistickou vládou.
Více než 20 guvernérů bylo vyfotografováno se zástupci čínské komunistické vlády.
“Byl bych překvapen, kdyby většina z guvernérů nebyla přímo lobována čínskou komunistickou stranou,” uvedl ministr zahraničí USA Mike Pompeo. “Děje se to ve většině států, s důsledky pro naši zahraniční politiku a pro občany a ovlivňuje naši schopnost vykonávat důležité funkce národní bezpečnosti v Americe,” dodal.
Zveřejněný seznam představuje pouze 2 procenta členů Komunistické strany Číny (celkem je přibližně 92 milionů členů Čínské komunistické strany). Toto malé procento však je dostatečně účinné, aby ovládlo klíčová průmyslová odvětví západního světa.
Databáze vlivných Číňanů, Daily Mail: Číňané v britských firmách
ani.