Nová protikoronová opatření udržují národ v panickém strachu. Nouzový stav vše ještě zesílil. Účinky jsou katastrofální. Počet těch, kteří zemřou na důsledky izolace a dalších omezení, mnohonásobně převyšuje počet takzvaných úmrtí “s koronavirem”. Vyplývá to z výsledků nové studie.
Od března zemřelo v České republice 636 lidí “s koronavirem”. Příčinou jejich úmrtí nebylo onemocnění covid-19, měli pouze negativní testy. Prokazatelně zemřeli na jiné, vážné nemoci (rakovina, cukrovka…). Vliv covid-19 na jejich smrt je neprůkazný, pitvy se provádějí jen velmi zřídka.
Navzdory velmi malému množství úmrtí “s koronavirem” byla zavedena drakonická omezující opatření. Umírají tisíce lidí, kteří jsou tak vyděšeni (například vysíláním České televize), že se bojí vycházet, zanedbávají preventivní prohlídky a operace…
Lékaři přiznávají, že kvůli panice z pandemie (ke které nakonec nedošlo) odkládali operace i vážných případů rakoviny.
Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek:
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko, primář Votruba, primářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková, Dr. Zelená, Dr. Balík, Dr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!
20 x víc úmrtí “kvůli opatřením“?
Počet úmrtí, způsobených restriktivními opatřeními, lze v České republice jen odhadovat. Studie na toto téma sice (snad zatím) neexistuje, ale…
Například na Slovensku je počet zbytečných úmrtí kvůli hysterii z koronaviru odhadován na 5,5 tisíc (MUDr. Peter Lipták). To by v jednoduchém přepočtu na české poměry znamenalo 11 tisíc úmrtí “kvůli vládním opatřením” proti pouhým 636 zemřelých “s koronavirem”.
Podle tohoto (slovenského) vzorce je počet úmrtí “kvůli vládním opatřením” 20x větší než počet úmrtí “s covid-19”.
Nová studie: Lék horší než nemoc. Dvojnásobně
Nyní však byla zveřejněna obdobná studie ve Velké Británii, kde panuje přibližně stejná situace jako u nás: Panika šířená médii a jedno vládní opatření za druhým jako na jakési morbidní horské dráze.
Vládní vědecká poradenská skupina pro mimořádné situace (SAGE) ve Velké Británii zjistila katastrofální údaje. Podle jejich odhadů by mohlo v důsledku restriktivních opatření zemřít až 75 tisíc lidí. To převyšuje počet takzvaných koronových úmrtí takřka dvojnásobně: doposud zemřelo v Británii „s koronavirem“ 42 tisíc lidí.
Studie má 188 stran a odhaluje, že v březnu a dubnu zemřelo v Británii v důsledku chaosu a omezení v nemocnicích a domovech důchodců cca 16 tisíc lidí. Dalších 26 tisíc lidí přijde o život do jednoho roku, pokud nezačne pohotovost a sociální péče fungovat jako dřív. Dalších 32 tisíc pacientů by mohlo zemřít v příštích pěti letech v důsledku nedostatečné diagnostiky rakoviny, odloženého chirurgického zákroku a zdravotních dopadů.
Politici zůstávají lhostejní
Doposud se politici zaměřovali pouze na možné „oběti“, které by bez přísných restriktivních opatření celé společnosti mohly zemřít na koronavirus. Skutečnost, že sama tato opatření vedou k nespočetnému množství úmrtí, je zjevně nechává zcela lhostejnými.
Nejen v České republice a Británii, ale i v Německu a dalších zemích se nařízením „Zůstaňte doma“ řídilo mnoho vyděšených lidí, což stejně jako ve Velké Británii vedlo k poklesu ošetření a hospitalizací.
Navzdory obavám z března, že všechny nemocnice budou přeplněny návalem korona-pozitivních pacientů, k tomuto stavu nikdy nedošlo.
Budou viníci potrestáni?
Žádné nemocnice nebyly přeplněny a spěšně zřízená lůžka intenzivní péče a provizorní pohotovostní nemocnice zůstaly prázdné.
Vzhledem k tomu, že počet úmrtí na koronu je ve skutečnosti mnohonásobně nižší, než bylo oficiálně oznámeno, musí se politici smířit s obviněním, že pomocí svých „dobře míněných“ restriktivních opatření způsobují zjevně více úmrtí než „zabijácký virus“.
Vyhlídka, že se za to jednou politici budou muset zodpovídat, je však stejně malá, jako pravděpodobnost, že zdravý člověk zemře na koronavirus.
Zdroj: Daily Mail