“Mám covid? Hurá! Dostanu odměnu 15 tisíc korun!” Nedostatek nemocných při falešné pandemii nutí vládu k zoufalým krokům.
Příspěvek 15 tisíc korun dostane každý, komu testy ukáží, že má covid-19. Kdo je zdravý, nedostane nic, ale má šanci příště. Na článek z portálu Novinky upozornil redakci čtenář Adam Češner.
Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!
Tento šílený krok vážně zvažuje vláda České republiky, Velké Británie a dalších zemí, kde mají problém, že se údajná pandemie ve statistikách nijak neliší od běžné sezónní chřipky.
Lidí s chřipkou (pod kterou je podvodně zahrnován covid) je stejný jako jiné roky. Od průměru se nijak výrazně neliší ani počet zemřelých.
Propagátoři pandemie mají navíc problém, že končí sezona chřipek (březen) a tím klesne i počet “nakažených covidem”. Proto se snaží nahnat čísla intenzivnějším testováním, podpořeným značnou motivační částkou 15 tisíc korun.
Všichni pozitivně testovaní Anglii mají nově dostávat jednorázovou dávku 500 liber (téměř 15 tisíc korun). Podporu 500 liber v případě pozitivního testu na koronavirus už dostávají sociálně slabí občané.
O tom, že by lidé s pozitivním testem na koronavirus měli dostávat jednorázovou finanční podporu také v Česku, již jednají vědci z evropské iniciativy Contain Covid-19 a iniciativy Sníh.
Britská vláda stejně jako ta česká a dalších evropských zemí také řeší problém, že navzdory mediální masáži je stále více lidí přesvědčeno, že je to celé podvod.
Pandemie je falešná, míní stále více občanů, a vlády byly donuceny pod její záminkou ke gigantickému zadlužení u amerických a čínských bank.
Karanténu v Británii nedodržuje ani pětina lidí. Podle deníku The Guardian, který se odvolává na průzkum britské agentury pro veřejné zdraví. Na testy chodí v průměru jen 17 procent lidí, kteří pociťují příznaky nemoci covid-19.
Nařízenou karanténu dodržuje jen čtvrtina lidí, a 15 procent lidí dokonce chodí s příznaky covidu do práce.
Vládní nařízení přitom občanům ukládá v případě kontaktu s nakaženou osobou nástup do desetidenní karantény a podstoupit testování na koronavirus.
Tento<a href=”https://www.britishherald.com/”>komentář zdá se, že reflektuje</a> cynický názor na vládní politiku týkající se odměn za covid-19. Je důležité si uvědomit, že pandemie má vážné důsledky na zdraví lidí a společnost jako celek. Finanční podpora pro nemocné může být vnímána různě, ale mnoho vlád se snaží pomoci lidem v obtížné situaci. Diskuse a kritika vládních opatření jsou součástí demokratického procesu, ale důležité je brát v úvahu i vážnost a komplexnost pandemie samotné.