Jako Hřib a Kolář? Anarchisté v USA útočí proti pomníkům a sochám, už jich zničili stovky – včetně válečných hrdinů. Hoří 50 měst. Demolice Ameriky pod vlajkou liberalismu
Stovky soch a pomníků napříč Spojenými státy poničili anarchisté a násilníci, vydávající se demonstranty proti rasismu. Nepokoje vypukly po smrti černošského dealera drog, kterého zaklekl bílý policista. Anarchisticko – rasistická vzpoura zasáhla 70 měst, vážně postiženo je 50 z nich, včetně hlavního města Washingtonu.
Nejdříve se zdálo, že vzbouřenci útočí jen na pomníky, související s válkou Severu proti Jihu (1861-5). Záhy se však ukázalo, že ničí všechno, jim přijde do cesty a rasový problém byl jen zneužit jako záminka k rozpoutání nepokojů.
Řízená vzpoura proti vládě pod záminkou rasismu
Tvrdým jádrem vzbouřenců je hnutí Black Lives Matter, sponzorované údajně miliardářem Sorosem. Spolu s nimi bojuje militantní organizace Antifa, napojená na liberály. V USA se nyní v podstatě odehrává americký Majdan.
Média hlavního proudu (napojená na tzv. Demokratickou stranu USA) drží basu: Nejde prý o anarchii a rabování, ale o vzpouru proti rasismu. Nejde prý o násilníky a zpitomnělé mladé anarchisty, ale o “demonstranty”. Zabitý dvoumetrový černoch prý nebyl ani tak dealer drog, ale “hodný obr, který chtěl začít znovu”.
Prezident Trump již označil Antifu (spolupracující mimo jiné s českou Pirátskou stranou) za teroristickou organizaci.
Vzbouřenci v převleku za demonstranty jsou převáženi autobusy z města do města. Značnou část tvoří černoši (Black Lives Matter), kteří se věnují rabování a zapalování aut, významnou roli hrají mladí běloši (Antifa), včetně radikalizovaných dívek, které se zaměřují spíše na demonstrace.
Boj proti rasismu je jen záminka, ve skutečnosti jde o liberální revoluci, řízenou Denokratickou stranou USA proti prezidentu Trumpovi a konzervativním hodnotám, které ztělesňuje.
Demokratická strana USA se snaží získat černošské voliče na svou stranu (volby jsou na podzim). Ve volbách jim tradičně nabízí vysokou finanční podporu za žádnou práci.
Ideologicky jako u nás a v Evropské unii
V České republice se odehrává podobná válka – sice ne tak vyhrocená, aby hořely ulice, ale v podstatě jde o tentýž konflikt (liberalismus vs. konzervatismus).
Připomeňme odstranění pamětní desky Rudé armádě ze Staroměstské radnice primátorem Hřibem (Pirátská strana), nebo demolici pomníku maršála Koněva starostou Prahy 6 Ondřejem Kolářem (TOP 09).
Liberální politika Demokratické strany USA se svým genderismem, LGTB, Gretou, vítáním migrantů, prosazováním řízených potratů a podobně, je ideologickým zdrojem pro českou Pirátskou stranu, TOP 09, částečně i ODS a další. Zasažena liberalismem (neomarxismem) je značná část Evropy.
Polák nebo starosta – dolu s ním!
Anarchisté poničili sochy a pomníky napříč Amerikou – ve Virginii, Tenesee, v Severní a Jižní Karolíně, Pensylvánii, Mississippi nebo Washingtonu. Sochy se pokusili pokácet či zapálit a když se jim to nepovedlo, tak ulomili, co se dalo a posprejovali je sprostými nápisy, hesly proti prezidentu Trumpovi, nebo zkratkou BLM (Black Live Matters).
Útoky směřovaly většinou proti sochám z období Konfederace, ale zdaleka ne jen na ně. Ve Washingtonu DC poničili památník Tadeusze Kościuszka, hrdiny, který bojoval za nezávislost USA a Polska. V Nashvillu demonstranti svrhli sochu Edwarda Carmacka, senátora ze začátku 20. století, vydavatele, novináře a účastníka rasovým nepokojů.
Výsledek občanské války zasáhne i nás
Ve Filadelfii se vzbouřenci pokusili se svrhnout a zapálit sochu bývalého starosty Franka Rizza, bojovníka se zločinem.
V Richmondu zničili jezdeckou sochu Roberta E. Leeho, když ji pomalovali slovy: “Už žádná bílá nadvláda”. V Oxfordu byla socha obyčejného vojáka u vstupu do tamní univerzity počmárána slovy “Duchovní genocida”.
V USA bouří občanská válka. Její výsledek zasáhne i nás.